Ośrodek wypoczynkowy SOWA

www.osrodeksowa.pl

W naszym ośrodku od 2015 roku odbywają się zjazdy młodzieżowe, kolonie wakacyjne, zielone szkoły, szkolenia. Jest to urocze miejsce integracji, zabawy i wypoczynku. Piękne otoczenie mazurskiej przyrody sprzyja wyciszeniu i relaksowi na łonie natury.

Nasz ośrodek jest przyjaznym, wygodnym i funkcjonalnym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć całą grupą.

Miejscowość Stare Juchy położona jest malowniczo między jeziorami i lasami. Niedaleko ośrodka znajduje się wieża widokowa, z której można oglądać piękną okolicę. Na najbliższą plażę Jeziora Jędzelewo spacerem idzie się 7 minut.

Do Starych Juch można dojechać również pociągiem PKP. Z Ełku to tylko 15 minut.

Nasz ośrodek posiada 36 miejsc noclegowych. Sypialnia koedukacyjna mieści 32 miesca (łóżka piętrowe). Posiadamy również dwa pokoje 2-osobowe. W budynku jest ogólnodostępna łazienka męska oraz damska. Na parterze znajduje się również obszerna kuchnia i sala wykładowa.

Zielony i ogrodzony teren przylegający do ośrodka to ok. 4000 m2. Posiadamy miejsce na ognisko, parking oraz boisko do siatkówki.

Zielone szkoły

Organizujemy Zielone szkoły w naszym ośrodku wypoczynkowym.

Zapraszamy nauczycieli i klasy do spędzenia wyjątkowego czasu integracji, odpoczynku i zabawy.

Oferujemy oprócz noclegu i wyżywienia również warsztaty, gry i zabawy na świeżym powietrzu. To świetna okazja by spędzić kilka dni bez telefonu komórkowego.

Koszt 190,00 zł/osoba (w cenie: 2 dni pobytu, ognisko, nocleg)

Koszt 260,00 zł/osoba (w cenie: 3 dni pobytu, ognisko, 2 noclegi)

Kontakt: ks. Monika Zuber tel. 695 611 206, osrodek.sowa@gmail.com

Zobacz www.osrodek.sowa.pl